Jdi na obsah Jdi na menu

Krajský rebríček 1.8.2011

30. 8. 2011

1. JAHODA DALIBOR ŠKST RUŽOMBEROK
2. Petráš Pavel Čadca
3. Blažek Radoslav Čadca
4. Kovalík Jozef ŠKST Ružomberok
5. Mudrík Juraj Čadca
6. Bednár Tibor Nižná
7. Bezúr Tomáš ŠKST Ružomberok
8. Maják Marián Čadca
9. Rezetka Roman Čadca
10. Škopec Oliver Nižná
11. Valúch Robert st. Námestovo
12. Takáč Zdeno Nižná
13. Mráz Peter Žilina
14. Mariak Milan Čadca
15. Drbiak Zdeno Nižná
16. Krajči Peter Žilina
17. Kucko Peter Žilina
18. Vaverka Peter st. Valča
19. Kapusta Marián Čadca
20. Štípala Dušan MSTK Martin
21. Dusa Miroslav Žilina
22. Valúch Robert ml. Žilina
23. Hodor Michal ŠKST Ružomberok
24. Valúch Alexander K.N.Mesto
25. Kupčík Ján ml. ŠKST Ružomberok
26. Tagaj Juraj Višňové
27. Tiso Bohuslav st. Bytča
28. Procházka Marián ŠKST Ružomberok
29. Valko Pavel ml. MSTK Martin
30. Láni Tibor MSTK Martin
31. Blcha Robert ŠKST Ružomberok
32. Valárik Tibor Čadca
33. Tiso Bohuslav ml. Bytča
34. Pilarčík Jozef ŠKST Ružomberok
35. Cvečko Daniel MSTK Martin
36. Labda Milan st. MSTK Martin
37. Páleník Patrik K.N.Mesto
38. Budvesel Libor ŠKST Ružomberok
39. Říha Vladimír Žilina
40. Hanušovský Matúš Bytča
41. Matiašovský Michal Stránske
42. Slaninka Miroslav Bytča
43. Kováč František SPST Dolný Kubín
44. Treskoň Pavol Bytča
45. Bandík Michal Rabča
46. Brath Robert Vrútky
47. Javorík Ľuboslav K.N.Mesto
48. Fernéza Maroš Rabča
49. Kľuch Marián Vrútky
50. Cabadaj Jaroslav Vrútky
51. Machalík Peter Višňové
52. Argaláš Ján Tvrdošín
53. Ševec Mikuláš K.N.Mesto
54. Grobarčík Pavol SPST Dolný Kubín
55. Mika Miroslav Vrútky
56. Matiašovský Miroslav Stránske
57. Klak Jozef Višňové
58.Kuloštiak Jakub Tvrdošín
59. Brodňan Matej Stránske
60. Vaverka Peter ml. Valča
61. Blaho Martin Žilina
62. Dlutko František SCP Ružomberok
63. Pagáč Miroslav Višňové
64. Tremboš Ľubomír Zákopčie
65. Jonák Juraj SPST Dolný Kubín
66. Farský Peter Novoť
67. Škulec Radoslav Valča
68. Belopotočan Michal Tvrdošín
69. Kaššay Andrej Námestovo
70. Buczacki Ján Tvrdošín
71. Marčiš Roland Valča
72. Hauer Ľubomír Rajec
73. Sleziak Patrik Lipt. Sliače
74. Bukovinský Robert Vrútky
75. Vilga Filip SCP Ružomberok
76. Turian Anton Žilina
77. Kutlák Michal Rabča
78. Kavec Jozef Rajec
79. Caňo Michal K.N.Mesto
79,5Gabarík Robert st. Žilina
80. Mikuláš Dalibor SPST Dolný Kubín
81. Majchrák Matej Novoť
82. Hnilica Vladimír Žilina
83. Zboroň Miroslav Novoť
84. Teplanský Juraj Or. Lesná
85. Vitkovský Ján Radoľa
86. Šamaj Robert St. Bystrica
87. Fojtík Miroslav Radoľa
88.Janček Matúš Námestovo
89. Freiwald Anton Zákopčie
90. Juráš Ľubomír Žilina
91.Ftorek Ján Žilina
92. Žuffa Vladimír Krušetnica
93. Hartel Pavol St. Bystrica
94. Bugan Radovan TJ Dolný Kubín
95. Šnauko Branislav Černová
96. Zboroň David Krušetnica
97. Kavec Peter Rajec
98. Horvát Peter Višňové
99. Čutek Oliver ml. Žilina
100. Dolinaj Ján Žilina
101. Kľučiarik Roman Valča
102. Demenčík Tibor Iľanovo
103. Staník Miroslav Radoľa
104. Galčík Ivan Námestovo
105. Zdražila Michal TJ Dolný Kubín
106. Žuffa Jozef Krušetnica
107. Šnauko Radomír Černová
108. Melko František Medokýš Martin
109. Žuffa Miloš Lokca
110. Tužinský Ľubomír ŠKST Ružomberok
111. Kraus Miroslav MSTK Martin
112. Humený Mário Ľubela
113. Piesecký Viktor Kysucký Lieskovec
114. Hruška Robert Iľanovo
115. Kotrč František Kysucký Lieskovec
116. Kozák Jozef SPST Dolný Kubín
117. Balák Patrik Námestovo
118. Markuš Matúš Teplička
119. Polerecký Marek Kláštor
120. Kucko Tomáš Žilina
121. Šeliga Miroslav st. Teplička
122. Janckulík Igor Krušetnica
123. Števík Milan Stará Bystrica
124. Vaverka Jaroslav Valča
125. Kubinda Ján MSTK Martin
126. Jurkovič Milan ŠKST Ružomberok
127. Jašica Milan st. Hruštín
128. Oriešek Ján Medokýš Martin
129. Gabarík Robert ml. Žilina
130. Drapáč Juraj SCP Ružomberok
131. Kolenčík Martin Oravská Lesná
132. Jakubec Peter Zákopčie
132,5 Staš Tomáš STO Krivá
133. Dedinský Ervín Nižná
134. Kotúč Ivan Višňové
135. Šulgan Adam Čadca
136. Diko Matúš Námestovo
137. Stráňay Ján Medokýš Martin
138. Kotúč Stanislav Žilina
139. Repôň Ján Lokca
140. Maga Peter SCP Ružomberok
141. Brečka Pavol Zuberec
142. Kupka Anton Čadca
143. Žitňák Jozef Rabča
144. Bandík Ján Rabča
145. Bendík Jozef Černová
146. Kajúch Jozef Liptovské Sliače
147. Kolenčík Richard Námestovo
148. Iskra Peter Zuberec
149. Maďar Denis Černová
150. Bartoš Zdenko Lokca
150,5 Ursík Martin Stránske
151. Kačník Jaroslav ŠKST Ružomberok
152. Murín Michal Tvrdošín
153. Stankovianský Vladimír Iľanovo
154. Zezula Michal Liptovské Sliače
155. Hruboš Ján Zuberec
156. Jurčák Jaroslav Valča
157. Kalužný Anton Stará Bystrica
158. Faťara Juraj Čadca
159. Kolenčík Richard Námestovo
160.Mažári Miroslav Iľanovo
161. Bohovič Igor K.N.Mesto
162. Brath Peter Vrútky
163. Ptáčin František Námestovo
164. Kalinka Miroslav MSTK Martin
165. Gemeľa Štefan Lokca
166. Habľák Adrián ŠKST Ružomberok
167. Javorík Peter K.N.Mesto
168. Oravec Branislav Ľubela
169. Rojček Štefan Ľubela
170. Mocik Martin Čadca
171. Mikuš Michal Medokýš Martin
172. Svrček Emil Radoľa
173. Mintál Jozef Višňové
174. Smieško Jozef st. Rajec
175. Srogončík Ivan Oravská Lesná
176. Butkaj Ivan Vrútky
176,5 Staš Milan STO Krivá
177. Havel Ľubomír Žilina
178. Dittrych Peter ŠKST Ružomberok
179. Valárik Ľudovít Čadca
180. Gejdoš Ľubomír Zuberec
181. Bukovinský Rudolf Vrútky
182. Beťák Ján Kláštor
182,5 Dulík Andrej STO Krivá
183. Jakubovič Boris Liptovský Mikuláš
184. Trizna Ivan Liptovský Mikuláš
185. Markuš Tomáš Teplička
186. Oravec Štefan Ľubela
187. Šimalčík Peter Tvrdošín
188. Koštial Peter SCP Ružomberok
189. Pittner Peter Kláštor
190. Beťák Maroš Kláštor
191. Franek Peter Kysucký Lieskovec
192. Fekula Jaroslav Stará Bystrica
192,5 Gabarík Marián STO Krivá
193. Vnuk Juraj Kysucký Lieskovec
194. Jaššo Ľubomír Hruštín
195. Hajas Ľubomír Sučany
196. Černický Ľubomír K.N.Mesto
197. Betík Jozef Novoť
198. Jašica Milan ml. Hruštín
199. Gašpar Ivan Vrútky
200. Záň Adam TJ Dolný Kubín
201. Ančic Anton Sučany
202. Michalčík Jakub Tvrdošín
202,5 Krížik Miroslav STO Krivá
203. Vidiečan Alojz Nižná
204. Pišoja Jozef TJ Dolný Kubín
205. Nádašský Matej Oravská Lesná
206. Tutura Marek TJ Dolný Kubín
207. Migra Juraj Námestovo
208. Janidžár Jaroslav Tvrdošín
209. Lukášik Vladislav Liptovský Mikuláš
210. Balko Peter Sučany
211. Šupka Ján Stránske
212. Nagy Alexander Višňové
213. Kohár Matúš Tvrdošín
214. Herud Peter Rabča
215. Žmiják Michal Tvrdošín
216. Dvorský Marián Liptovské Sliače
217. Snovák Michal TJ Dolný Kubín
218. Janiš Jozef Teplička
219. Kudiak Ján Rabča
220. Mrva Eduard Liptovské Sliače
221. Palider Igor Rabča
222. Gužík Jozef Rabča
223. Láni Milan MSTK Martin
224. Menich Lukáš Rudno
225. Grofčík David Oravská Lesná
226. Junaska Ivan Rudno
227. Menich Ivan Rudno
228. Špila Marián K.N.Mesto
229. Holiga Milan Liptovský Mikuláš
230. Frčo Miloš Hruštín
231. Valach Jozef MSTK Martin
232. Gregor Ján Sučany
233. Žilla Ivan Rudno
234. Franek Eduard Zákopčie
235. Pindiak Ondrej Rabča
236. Jašica Tomáš Novoť